HİZMETLERİMİZ
  • Kayıt Ol

 

Üretim

ARGONLİFT 25 yıllık tecrübe ve birkimiyle modern yaşamın vazgeçilmezi olan asansör üretiminde her zaman bir adım önde. Oteller , Alışveriş merkezleri, Hastaneler, apartmanlar ve diğer tüm yapılar için en üst teknoloji ile üretilmiş asansörlerimizle hizmetinizdeyiz. Güncel teknoloji ve üretim kalitesi firmamızın vazgeçilmez yaklaşımıdır. Mühendislerimiz, üst teknoloji ile donatılmış fabrikamızda her zaman en iyiyi üretmek için çalışırlar. Şık bir kabin dizaynı ile çağrı düğmeleri ve gösterge panellerine kadar bütün aksesuar çeşitleri Argonlift tasarımında bütünleştirilerek kullanıcılara sunulur. İşçilik kalitesi ve göz alıcı tasarımlar ile birleşir ve 25 yılın tecrübesiyle en iyi asansörleri sizlere sunar.

 

Montaj

ARGONLİFT ürün montajlarında yüksek güvenlik ve konfor için en iyi parçaları, tecrübeli mühendis ve işçileri ile birleştirir. UDEM gibi sektörün en önemli kalite belgelendirme kuruluşlarından aldığı sayısız belge ile servis ve üretim kalitesini kanıtlamış olan ARGONLİFT üretim sonrası montaj işlemlerinde kusursuz işçilik sergiler.

 

Bakım

Kullanılan her sistem ve ünitenin sorunsuz çalışabilmesi ve kullanıcıya daha iyi hizmet verebilmesi için ARGONLİFT Servis ağından faydalanabilirsiniz. Garanti süresi boyunca her türlü bakımını üstlendiği asansörleri, bu sürenin sona ermesini takiben özel eğitimli servis personellerimiz ile en uygun koşullarda sağlar. Kusursuz işçilikle, asansörlerinizin periodik bakımlarında çıkan arıza sayısında ciddi bir düşüş görülür. Tüm Bakım Hizmetlerimiz UDEM tarafından sertifikalandırımış olup EN13015 standardına uygun olarak yapılır.

Apartman ve Site Yöneticileri için

duyuru01Ana gayrimenkulde bulunan asansörlerin güvenli bir şekilde işletilmesinin sağlanması amacıyla aylık bakımları ile yıllık kontrollerinin ilgili teknik düzenlemelere uygun şekilde yaptırılması ve bu işlemlere ilişkin ücretlerin ödenmesi ...
Devamı

İletişim

 
Atalar Mahallesi Pazar Caddesi No:43/A
Körfez / Kocaeli
   

0850 441 28 30

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.